Dostaliśmy księgę oraz film. Księga jest piękna bardzo dziękujemy, pozdrawiamy i polecamy :)

Aneta Buczkowska

Bardzo dziękujemy Matari:)

Pełen profesjonalizm, kamerzysta i fotograf elegancko ubrani. Mili, rzeczowi, uprzejmi. film wyszedł świetny zdjęcia również. Polecam wszystkim, naprawdę warto:)

Justyna i Tomek

Jesteśmy bardzo zadowoleni. Byliście u Nas na weselu i poprawinach, płytki są super nagrane, świetnie dopasowana muzyka co w połączeniu daje niesamowity efekt oglądania. Oglądaliśmy wiele nagrań innych kamerzystów i żadne z nich nie zrobiło na nas takiego wrażenia. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy Was wszystkim naszym znajomym:) Pozdrawiamy:)

Gosia i Tomek

Dziękujemy serdecznie za cudowną pamiątkę z Naszego Ślubu i wesela. Jesteśmy bardzo zadowoleni i szczęśliwi. Zdjęcia są przepiękne, a film wspaniały i bardzo wzruszający. Cieszymy się, że to właśnie firma MATARI mogła być z nami w najpiękniejszym dniu w naszym życiu. Polecamy wszystkim przyszłym Młodym Parom.

Angelika i Radek Ratyńscy

Super ekipa videofoto. Na czas,zawsze pod ręką,z gotowym pomysłem. Kultura fotografowania widoczna na każdym kroku. Efekt-super album i fantastyczny film. Pamiątka na całe życie :) pozdrawiamy

Natalia Jankowska

Zapytaj o cennik i sprawdź dostępność terminu !!!

Wprowadź poprawne dane.
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Bez Twojej zgody nie możemy przesłać oferty.
Odpiszemy
do Ciebie
w ciągu
24 godzin