Opinie o naszej firmie

Dostaliśmy księgę oraz film. Księga jest piękna bardzo dziękujemy, pozdrawiamy i polecamy :)

Aneta Buczkowska

Bardzo dziękujemy Matari:)

Pełen profesjonalizm, kamerzysta i fotograf elegancko ubrani. Mili, rzeczowi, uprzejmi. film wyszedł świetny zdjęcia również. Polecam wszystkim, naprawdę warto:)

Justyna i Tomek

Jesteśmy bardzo zadowoleni. Byliście u Nas na weselu i poprawinach, płytki są super nagrane, świetnie dopasowana muzyka co w połączeniu daje niesamowity efekt oglądania. Oglądaliśmy wiele nagrań innych kamerzystów i żadne z nich nie zrobiło na nas takiego wrażenia. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy Was wszystkim naszym znajomym:) Pozdrawiamy:)

Gosia i Tomek

Dziękujemy serdecznie za cudowną pamiątkę z Naszego Ślubu i wesela. Jesteśmy bardzo zadowoleni i szczęśliwi. Zdjęcia są przepiękne, a film wspaniały i bardzo wzruszający. Cieszymy się, że to właśnie firma MATARI mogła być z nami w najpiękniejszym dniu w naszym życiu. Polecamy wszystkim przyszłym Młodym Parom.

Angelika i Radek Ratyńscy

Super ekipa videofoto. Na czas,zawsze pod ręką,z gotowym pomysłem. Kultura fotografowania widoczna na każdym kroku. Efekt-super album i fantastyczny film. Pamiątka na całe życie :) pozdrawiamy

Natalia Jankowska