WIDEOFILMOWANIE, VIDEOFILMOWANIE, KAMERZYSTA - MATARI STUDIO

MATARI Studio to cyfrowa produkcja filmów wideo podczas różnego rodzaju imprez okolicznościowych.

Na swoim koncie mamy kilkaset realizacji filmowych, a doświadczenie zdobyte w ciągu wielu lat pozwala nam wyjść naprzeciw Państwa wymaganiom, również tym największym. Kierują nami wiedza i zaangażowanie, jednak najważniejsza jest pasja, dzięki której nie tylko uzyskujemy doskonałe efekty, ale również możemy wciąż rozwijać swoje umiejętności.

Wideofilmowanie oraz fotografia odbywa się przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu (kamer, komputerów, oprogramowania i efektów świetlnych), dlatego też wszystkie nasze filmy oraz zdjęcia są na bardzo wysokim poziomie. Videofilmowanie oraz fotografia dostosowane są indywidualnie do potrzeb naszych Klientów – przygotowaliśmy specjalne pakiety, w których zawarte zostały konkretne usługi. Zachęcamy do wyboru tego, który będzie dla Państwa odpowiedni.

    Nasz kamerzysta oraz fotograf na wesele obsługuje nie tylko śluby i wesela, ale również:
  • studniówki,
  • komunie święte i inne uroczystości rodzinne,
  • imprezy weselne.

Każdy kamerzysta, montażysta oraz fotograf pracujący w naszej firmie, uczestniczy co roku w kursach, szkoleniach i warsztatach, zdobywając coraz większą wiedzę z dziedziny wideofilmowania, fotografii, obróbki i montażu materiałów video oraz foto. Dzięki dużej wiedzy technicznej, doświadczeniu, pasji i zaangażowaniu, powstają doskonałe filmy oraz zdjęcia, dzięki którym będziecie Państwo mogli odświeżać wyjątkowe wspomnienia w każdej chwili. Aby przekonać się o jakości świadczonych przez nas usług, zachęcamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami.

Do skorzystania z usługi wideofilmowania oraz fotografii zapraszamy klientów z Bydgoszczy, Torunia, Inowrocławia, Poznania, Gniezna, Kalisza a także innych miejscowości w województwie kujawsko-pomorskim, mazowieckim, wielkopolskim czy pomorskim. Na specjalne życzenie jesteśmy w stanie pojawić się w każdym miejscu w Polsce.

Zapytaj o cennik i sprawdź dostępność terminu !!!

Wprowadź poprawne dane.
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Bez Twojej zgody nie możemy przesłać oferty.
Odpiszemy
do Ciebie
w ciągu
24 godzin