Sprawdź naszą ofertę

MATARI Studio to cyfrowa produkcja filmów wideo podczas różnego rodzaju imprez okolicznościowych.

Na swoim koncie mamy kilkaset realizacji filmowych, a doświadczenie zdobyte w ciągu wielu lat pozwala nam wyjść naprzeciw Państwa wymaganiom, również tym największym. Kierują nami wiedza i zaangażowanie, jednak najważniejsza jest pasja, dzięki której nie tylko uzyskujemy doskonałe efekty, ale również możemy wciąż rozwijać swoje umiejętności.

Wideofilmowanie oraz fotografia odbywa się przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu (kamer, komputerów, oprogramowania i efektów świetlnych), dlatego też wszystkie nasze filmy oraz zdjęcia są na bardzo wysokim poziomie. Videofilmowanie oraz fotografia dostosowane są indywidualnie do potrzeb naszych Klientów – przygotowaliśmy specjalne pakiety, w których zawarte zostały konkretne usługi. Zachęcamy do wyboru tego, który będzie dla Państwa odpowiedni.

    Nasz kamerzysta oraz fotograf na wesele obsługuje nie tylko śluby i wesela, ale również:
  • studniówki,
  • komunie święte i inne uroczystości rodzinne,
  • imprezy weselne.

Każdy kamerzysta, montażysta oraz fotograf pracujący w naszej firmie, uczestniczy co roku w kursach, szkoleniach i warsztatach, zdobywając coraz większą wiedzę z dziedziny wideofilmowania, fotografii, obróbki i montażu materiałów video oraz foto. Dzięki dużej wiedzy technicznej, doświadczeniu, pasji i zaangażowaniu, powstają doskonałe filmy oraz zdjęcia, dzięki którym będziecie Państwo mogli odświeżać wyjątkowe wspomnienia w każdej chwili. Aby przekonać się o jakości świadczonych przez nas usług, zachęcamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami.

Do skorzystania z usługi wideofilmowania oraz fotografii zapraszamy klientów z Bydgoszczy, Torunia, Inowrocławia, Poznania, Gniezna, Kalisza a także innych miejscowości w województwie kujawsko-pomorskim, mazowieckim, wielkopolskim czy pomorskim. Na specjalne życzenie jesteśmy w stanie pojawić się w każdym miejscu w Polsce.